Zamknij
Szybki kontakt +48 515 284 223

Biurko regulowane elektrycznie FLYINGDESK

Biurko regulowane, biurko elektryczne, FLYINGDESK


To już 20 lat działalności firmy SULMET ! Wydaje nam się, jakby to zaledwie wczoraj rozpoczęła się produkcja stelaży do biurek, stołów oraz okuć meblowych. Doskonale pamiętamy setki precyzyjnie zrealizowanych zleceń, wprowadzane udoskonalenia, zadowolenie naszych Klientów, a także zachwyt mediów nad naszym flagowym produktem – stelażem biurka z elektryczną regulacją wysokości FLYINGDESK. Podczas tych dwudziestu lat niestrudzenie budowaliśmy świadomość Polaków, aby zdawali sobie sprawę, jak niekorzystny może być siedzący tryb życia i jak łatwo można zapobiec wiążącym się z nim problemom zdrowotnym.

 


 

Flyingdesk

Nasza działalność opiera się na produkcie, który już dziś wspiera setki pracowników w całej Polsce. Jest nim elektrycznie regulowany stelaż biurka, dopasowujący się swoją wysokością zarówno do pozycji osoby stojącej, jak i siedzącej. Dzięki temu organizm nie jest narażony na problemy związane z kręgosłupem, otyłością, wysokim cholesterolem, a także nadmiarem cukru, które powoduje siedzenie w pracy.

Flyingdesk w mediach

Jako jedni z pierwszych zaoferowaliśmy tego rodzaju stelaże biurek w Polsce, a ich wysoką funkcjonalność, liczne korzyści oraz niepowtarzalną estetykę docenili nie tylko nasi Klienci, ale również media. Flyingdesk zostało zaprezentowane między innymi w programie „Musisz to mieć” (Home & Garden TV) oraz „Pani Gadżet” (TVN Style). Uczestniczyliśmy w kongresie organizowanym przez magazyn „Businesswoman & life”. Publikowaliśmy artykuły w wielu magazynach, gdzie przedstawione zostały zalety korzystania z naszego stelaża biurka i zagrożenia związane z pozostaniem w pozycji siedzącej w pracy.

 

Dodatkowe działania

Produkcja stelaży biurkowych Flyingdesk to nie jedyne działanie, jakie wykonujemy. Zdecydowaliśmy się rozpocząć prowadzenie fanpage’u oraz strony internetowej „Dziękuję, postoję”. Mają one za zadanie budować świadomość, jakie korzyści i zagrożenia wiążą się z pozycją jaką przyjmujemy przez cały lub większość czasu w pracy, podczas realizacji obowiązków służbowych. Oprócz tego zadbaliśmy o naszą obecność w reklamach, między innymi na TVN24, HGTV, a także Domo. Jesteśmy przekonani, że jeszcze o nas usłyszycie!
Nasz produkt – biurko FLYINGDESK jest idealnym rozwiązaniem na schorzenia, problemy wynikające z siedzącego trybu pracy.

Więcej informacji na temat ergonomicznych biurek Flyingdesk uzyskają Państwo odwiedzając witrynę www.flyingdesk.pl